Strona główna
Biznes
Tutaj jesteś

Pomysł na niecodzienną imprezę firmową – integracja w parku trampolin!

Biznes Data publikacji - 4 czerwca 2023 Autor - Redakcja pracownia-rozwoju.com.pl
integracja


Imprezy integracyjne przeznaczone dla firm wcale nie muszą być nudne i powtarzalne. Aby urządzić niezapomniany event, warto postawić na trampoliny!

Wybór odpowiedniego pomysłu na imprezy integracyjne dla firm ma bardzo duże znaczenie pod kilkoma względami – uczestników, celów oraz budżetu. Obecnie bardzo popularne są imprezy odbywające się w parkach trampolin. Dlaczego warto się na nie zdecydować? Jak przebiegają takie eventy?

Dlaczego warto zorganizować imprezę firmową na trampolinach?

Imprezy firmowe są świetnym sposobem na zintegrowanie pracowników ze sobą, ale również mogą spełniać one inne funkcje, ponieważ zapewniają świetną zabawę oraz mogą być doskonałą odskocznią od codziennych zajęć.

Takie imprezy integracyjne dla firm znakomicie sprawdzają się zarówno w przypadku poszerzenia zespołu o nowych pracowników, jak i wtedy, gdy są one urządzane dla zgranej już załogi, aby zapewnić jej dobrą zabawę.

Poza tym imprezy na trampolinach mogą być ciekawą alternatywą dla innych typów imprez integracyjnych, które są powtarzane i nudne, na przykład dla wyjścia do restauracji albo spotkania przy ognisku.

Te zalety spowodowały, że integracja w parkach trampolin jest obecnie tak popularna i decyduje się na nią wielu przedsiębiorców, którzy chcą zapewnić swoim pracownikom dobrą zabawę i poprawić ich współpracę.

Jak przebiegają imprezy integracyjne w parkach trampolin?

Integracja podczas imprez w parkach trampolin może przebiegać na różne sposoby, zależnie od liczby uczestników, celu imprezy oraz czasu jej trwania.

Prostym sposobem na integrację mniejszej grupy może być po prostu wspólne wyjście do takiego parku. Wtedy wszyscy mogą razem bawić się ze sobą, korzystając z dostępnych w nim atrakcji.

W przypadku większych grup dobrym rozwiązaniem może być skorzystanie z dodatkowej usługi polegającej na animacji, czyli na prowadzeniu zabawy przez doświadczonego animatora – instruktora. Gdy planowane są takie imprezy integracyjne Warszawa jest miastem, w którym można skorzystać z takiej właśnie oferty.

Gdzie urządzić imprezę firmową na trampolinach?

Gdy chodzi o takie imprezy firmowe Warszawa to miasto, gdzie również można je urządzić, ale aktualnie parki trampolin pojawiają się w wielu innych lokalizacjach, co ułatwia urządzenie ich w wielu miejscach.

W Warszawie w urządzaniu takich imprez specjalizuje się park trampolin airo.fun, który przygotował również specjalną ofertę dla klientów biznesowych. To jeden z najnowocześniejszych parków trampolin w Polsce, który wyposażony jest w zróżnicowane trampoliny oraz inne atrakcje, na przykład tory przeszkód i ścianki wspinaczkowe. Imprezy firmowe w parku airo.fun mogą odbywać się według gotowych scenariuszy do wyboru, dzięki którym można uzyskać jeszcze lepsze efekty team buildingowe.

Dokładne informacje związane z organizacją imprezy na trampolinach w parku trampolin airo.fun można uzyskać pod adresem: https://airo.fun/park-trampolin/oferta/imprezy-integracyjne-dla-firm.

Imprezy integracyjne na trampolinach – dla kogo są przeznaczone?

Z imprez integracyjnych na trampolinach mogą skorzystać niemalże wszystkie osoby, ale warto wskazać, że mają one również pewne ograniczenia.

Przede wszystkim tego typu imprezy nie są zalecane dla osób, które nie mają zbyt dobrej kondycji i stanu zdrowia, ponieważ odbywają się one w ruchu. Wobec tego ni będzie to najlepsze rozwiązanie dla firm, w których pracują osoby z niepełnosprawnościami ruchowymi czy też seniorzy, którzy mają problemy z poruszaniem się.

Przed zdecydowaniem się na organizację imprezy firmowej na trampolinach zawsze warto przeanalizować, czy będzie ona w danym przypadku dobrym rozwiązaniem i sprawdzi się w firmie. W przeciwnym razie najlepiej wybrać taki pomysł na imprezę, który będzie odpowiadał wszystkim pracownikom.

Redakcja pracownia-rozwoju.com.pl

W naszej redakcji skupiamy się na aspektach biznesowych, pracy i finansów. Jesteśmy miejscem, gdzie znajdziesz inspirujące artykuły, praktyczne porady i aktualne informacje dotyczące świata przedsiębiorczości oraz zarządzania finansami osobistymi.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?

Kiedy notariusz może odmówić