Paczkomaty PrestaShop – nowe możliwości dla Twojej firmy

Sprzedaż internetowa obecnie rozwija się w zawrotnym tempie. Coraz więcej ludzi chętniej zakupuje produkty drogą on-line. Przede wszystkim z uwagi na realną oszczędność czasu, ale również odbiór produktów w dowolnym momencie swojego życia. Paczkomaty PrestaShop pozwalają na odebranie przesyłki zarówno późną nocą, jak i wczesnym świtem – w dowolnym momencie Twojego życia. Dzięki temu klienci nie muszą czekać w domu na upragnionego kuriera. Dla dzisiejszego klienta liczy się wygoda, szybkość realizacji wysyłki, a także terminowość. Na czym polegają paczkomaty PrestaShop?

Jak działają paczkomaty PrestaShop?

PrestaShop to jedno z najpopularniejszych oprogramowań, które pozwala na zarządzanie sklepem internetowym. To właśnie tutaj możesz zarządzać w dogodny sposób sprzedażą internetową, a także realizowanymi przesyłkami. Klient może wybrać wysyłkę za pomocą paczkomatu. PrestaShop to umożliwia. Dzięki temu kontrahent odbierze swoją przesyłkę w dogodnym czasie. Pamiętać należy, że możliwość wysyłki za pomocą paczkomatu przynosi także korzyść dla sprzedającego, który podobnie jak i klient, może nadać wysyłkę w dogodnym dla siebie czasie. Czyż nie brzmi to doskonale?

Paczkomaty Prestashop a automatyzacja sprzedaży on-line

  • automatyczna aktualizacja stanów magazynowych,
  • wysyłka e-maili do klienta, które informują o statusie przesyłki, 
  • generowanie listów przewozowych.

Wymienione wyżej elementy to tylko kilka rzeczy, które wykona za Ciebie program ErpBox. Paczkomaty Prestashop sprawią, że Twój sklep internetowy będzie nowoczesny, przyjazny dla klientów, a przede wszystkim polecany innym osobom, co wpłynie na zwiększenie sprzedaży – zobacz tutaj. Automatyzacja ta pozwoli na realną oszczędność czasu, co przekłada się na znacznie niższe koszty prowadzenia firmy. 

Podsumowanie

Nie zwlekaj i skorzystaj z paczkomatów prestashop oraz integracji, na jaką pozwala system ErpBox. To platforma, dzięki której zaoszczędzisz mnóstwo czasu, który będziesz mógł przeznaczyć na podniesienie jakości obsługi klienta czy na marketing. Należy w tym miejscu podkreślić, że system ErpBox możesz wypróbować przez 3 tygodnie zupełnie za darmo. Wystarczy, że założysz konto. 

Artykuł sponsorowany

Redakcja pracownia-rozwoju.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.